Wolf's Life

Pozbieram się - jak to wilk. Jeszcze kiedyś będę kimś. Znajdę szczęście pośród gwiazd, nie rozpozna mnie nikt z was...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-12-01 16:33:10

Zack

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 9
Punktów :   

Regulamin

1. Na całym forum panuję całkowity zakaz przeklinania
2. Nie umieszczamy ŻADNYCH treści +18 (erotycznych, wulgarnych)
3. Nie chcemy tu treści rasistowski, nazistowskich itp
4. Jesteśmy dla siebie w miarę mili
5. Staramy się nie wszczynać kłótni
6. Staramy się pamiętać o ortografii, interpunkcji i poprawnej polszczyźnie. Nie mówię, że mi macie wiedzieć jak się piszę każdy wyraz, ale nie chcę czegoś w typie: " Poszłem w gury ale sie zmenczyłem"
7. Na forum panuje wolność słowa.
8. Administrator ma zazwyczaj rację. Jeśli jednak się myli, to powiedz mu to grzecznie i zwróć uwagę.
9. Całkowity zakaz multikont
10. Nie ma jakieś określonej liczby zdań, z których powinien składać się post, ale staramy się napisać więcej niż: "Ok. Idę do lasu"
11. Wypowiedzi bohatera piszemy od myślnika: (np. - Cześć!). Możemy je też ewentualnie pogrubić: " -Cześć!)
12. Jeśli użytkownik jest świadkiem złego zachowania, łamania regulaminu (UWAGA) ma obowiązek zgłosić to moderatorowi lub administratorowi.

Zasady gry:
1. Jesteśmy wilkami, więc proszę darować sobie pytania czy mogę być sową, panterą czy innym wampirem. Dozwolone są natomiast wilki o nienaturalnym ubarwieniu, skrzydłach itp. Wilk może posiadać jakąś moc, ale tylko 1 i z jakimś ograniczeniem. (Np. Może władać ogniem, ale tylko tym co już został wzniecony. Nie może sam go wywołać)
2. Nasza postać nie może zabić drugiej postaci jeśli ta nie wyrazi na to zgody.
3. Postać którą jesteś musi być na avatarze i nie powinna przedstawiać realnego wilka. Avatar powinien zostać zrobiony przez nas samych lub stworzony w http://browse.deviantart.com/?qh=§i … f#/d2eaih5
4. Nie możemy wkraczać na tereny innej watahy bez pozwolenia. (wyjątek to szpiedzy)
5. Każdy wilk powinien przynależeć do jakiejś watahy. Nie istnieje coś takiego jak samotnicy.
6. Nie możemy nic robić jeśli nie mamy założonej kp. Po założeniu czekamy na akceptacje admina, ewentualnie jakieś poprawki.
7. Maksymalny wiek naszej postaci to 12 lat, a minimalny 3 miesiące. UWAGA! Postać rośnie tylko jako szczeniak. W tym wypadku 2 tygodnie realne = + 1 miesiąc dla szczeniaka.

Offline

 
T

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.boniuots.pun.pl www.dupakupaprzeczyszczenie.pun.pl www.animeyaoi.pun.pl www.ggczat.pun.pl www.paranoidparade.pun.pl